فروشگاه اینترنتی ملل مارکت
  درباره ما

  درباره ما

  گروه مبلمان ارم همواره بعنوان ماوایی برای دوست داران و تحسین کنندگان مبلمان و طراحی داخلی مطرح و مورد توجه بوده است. دوازده سال سپری شده در این زمینه کاری، خود گواهی بر این مهم است و تمام مخاطبانی که در چرخه ای ماندگار مبدل به مشتری و سپس همراهان این گروه شده اند. این همراهی نیز همواره بعنوان مشوقی روشنگر، مسیری توام با نگاهی دقیق و فنی به تجهیز محیط هایی گرم و آرام برای مخاطبین خود بوده است. تمامی تفاوتی که همراهان ما در این چند سال شاهد و نظاره گر آن بوده اند در تفاوت خانه و منزل خلاصه می گردد.  و همانطور که از این تعریف به ظاهر برمی آید، زمانیکه خانه ای در تملک درمی آید، چیزی جز مجموعه ای از اسکلت و جزیئات تشکیل دهنده آن پناهگاه نیست، و این همان زمانی است که این گروه کاری میتواند به بهترین شکل ممکن ماهیت کاری و حرفه ای خود را به رخ بکشد و گستره ای از زوایای اجرایی را برای مشتریان و همراهان خود فراهم نماید تا پس از تطبیق نزدیکترین حالت به دید و خواسته آنان، این محیط در ابتدا سرد و بی تعریف را، نسبت به خواسته ی مشتریان و همراهان، همانند خرقه ای زیبا و دست دوز بر تن محیط نشاند.

  اهداف کاری گروه مبلمان ارم در دو حوزه اصلی طبقه بندی می شوند؛ طراحی داخلی و هوم استیجینگ که هر کدام از این اهداف، شامل زیر مجموعه های خانگی و پروژه هستند. پروژه ها نیز طیف نسبتاً وسیعی را تحت پوشش خود قرار می دهند از جمله میتوان به برجهای مسکونی، رستورانها، تجاری و اداری اشاره کرد.

  داشتن شعبه دیگری در خارج از کشور بنام کانسپترام، این کمک را به این برند نمونه کرده تا بتواند با بهترین و به روزترین ها در تعامل باشد و ذائقه به روز ایرانیان داخل و خارج از میهن عزیزمان را تامین نماید.

  گروه مبلمان ارم با بهره گیری از کادری توانمند و مجرب در زمینه های مذکور قدمهای بسیاری را تا بدین لحظه برداشته است. گروه های کاری مورد اشاره شامل تیم های حرفه ای در چند حوزه کاری ذیل می باشند و فعلیت هرکدام بصورت مختصر به حضور معرفی می گردند:

  ·         تحقیق و توسعه

  o       رصد نوع و میزان نیاز مشتریان به سبک و کالاهای متفاوت و تطبیق این نیاز با بضاعت فعلی و لحاظ نمودن آن در سفارش های آتی

  ·         مشاوره فروش

  o       ارائه بهترین گزینه های انتخاب برای خرید مشتریان محترم مجموعه بصورتی حرفه ای و با بهره گیری از دانش در اختیار کادر مجرب این واحد

  ·         معماری

  o       بهترین کمک برای پروژه های خانگی و اداری در زمینه تجهیز و طراحی داخلی حرفه ای و به روز

  ·         ترابری و تحویل

  o       تحویل صحیح، حرفه ای و به موقع کالاهای خریداری و سفارش گذاری شده

  گروه مبلمان ارم با در اختیار داشتن تخصص های ذیل جزو معدود گروه های کاری چنین حرفه ای و دقیق می باشد و تنها یک هدف را دنبال می نماید. آرامش و رضایت خاطر مشتریان و همراهان محترم

  -         آتلیه معماری ارم:

  o       دکترای معماری

  o       کارشناسی ارشد معماری

  o       کارشناسی ارشد عمران و شهرسازی

  o       کارشناسی عمران و شهرسازی

  o       کارشناسی معماری

  o       کارشناسی طراحی داخلی

  o       کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی و فن آوری اطلاعات

  این گروه کاری بعنوان تامین کننده و واردکننده دست نخست نیز فعالیت دارد و در چند سال اخیر توانسته است اقدام موفق بسیاری بردارد. کالاهایی که توسط این مجموعه وارد می شوند تنها یک هدف را دنبال می کنند، کیفیت.

  کالاهای وارد شده توسط گروه مبلمان ارم وارد شده از اروپا، آسیا و تحت لیسانس برترین های مبلمان و طراحی داخلی می باشند. و تمامی استانداردهای لازم برای تامین دید زیبایی شناختی و حتی فنی مشتریان و همراهان ریزنگر را در بر دارند.

  تبحر در دو مقوله کاری طراحی داخلی و بازرگانی بافتی را ایجاد می نماید که کمتر یافت می شود و این توان را به مخاطب می دهد تا بتواند از بین بهترین ها با کمک بهترین ها، بهترین ها را انتخاب نماید.